Wybory do samorządów sołeckich w Gminie Rybno

Opublikowano 2024-09-11 15:42:26. Artykuł wyświetlono: 246 razy.

Na terenie Gminy Rybno zakończył się cykl zebrań wiejskich, podczas których wybierane były władze do samorządów sołeckich na nową kadencję.

W dniu 05 września 2024 r. odbyły się wybory w Sołectwie Truszczyny.

Sołtysem sołectwa Truszczyny została Pani Maria Kozłowska. Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Małgorzata Orłowska, Agnieszka Kuczyńska, Agnieszka Kozicka, Agnieszka Ćwiklińska i Agnieszka Dąbrowska.

W dniu 06 września 2024 r. odbyły się wybory w Sołectwie Żabiny.

Sołtysem sołectwa Żabiny został Pan Edmund Gajek. Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Patrycja Kliniewska, Agata Plewa, Wiktoria Szostek, Żaneta Zdunek i Krzysztof Potorski

Ustępującym Członkom Rad Sołeckich dziękujemy za zaangażowanie społeczne w reprezentowanie mieszkańców sołectwa, za godne wykonywanie społecznego mandatu zaufania, za podejmowanie szeregu ważnych działań i za troskę o dobro mieszkańców. Nowo wybranym składamy gratulacje i życzymy powodzenia w realizacji społecznego mandatu zaufania.

Tomasz Węgrzynowski
Wójt Gminy Rybno