www.gminarybno.pl

Drukuj

Żabiny: Aerobik i ognisko dla mieszkańców sołectwa

Opublikowano 2016-05-30 10:21:46. Artykuł wyświetlono: 2536 razy.

W piątek, 27 maja o godz. 18:00 na orliku przy Szkole Podstawowej w Żabinach odbył się grupowy aerobik z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu zorganizowany przez Sołtys wsi – Jolantę Kozłowską oraz radę sołecką.

Aerobik poprowadziła – Karolina Lewandowska, a oprawę muzyczną zapewnił zespół – Atlantic. W akcji udział wzięło ponad 30 osób, które następnie udały się nad jezioro w Żabinach, by tam wspólnie przy ognisku oraz grillu zjeść smaczną kiełbaskę. Ognisko zorganizował i przygotował Radny Gminy Rybno – Grzegorz Rozentalski wraz z Janem Jakielskim. Po aerobiku odbył się także Test Coopera, który poprowadziła – Bożena Rozentalska.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst