www.gminarybno.pl

Drukuj

Żabiny: Noc Suma

Opublikowano 2022-06-30 15:52:19. Artykuł wyświetlono: 1039 razy.

W nocy z piątku na sobotę (24.06-25.06) na zbiorniku wodnym w Żabinach odbyły się Zawody Wędkarskie pn. „Noc Suma” zorganizowane przez Stowarzyszenie Żabianka oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Żabinach pod patronatem Wójta Gminy Rybno. 23 zawodników walczyło o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Żabianka.

Zawody trwały od godz. 20:00 do 6:00 rano. Podczas wędkowania organizatorzy przygotowali dla zawodników ciepły posiłek oraz ognisko z kiełbaskami, kawę i herbatę. Podsumowania zawodów wczesnym rankiem dokonali: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski oraz członkowie Stowarzyszenia Żabianka – Grzegorz Rozentalski oraz Mirosław Muziński. Wędkarzom nie udało się zdobyć trofeum Prezesa, ale zabawa podczas zawodów była przednia. Udało się złowić inne duże okazy, które jednak nie były brane pod uwagę w klasyfikacji końcowej. Organizatorzy zawodów podejmą starania aby w niedalekiej przyszłości zorganizować podobne zawody.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst