Żabiny: Odbyła się pierwsza Seniorada

Opublikowano 2021-06-30 13:51:00. Artykuł wyświetlono: 1182 razy.

W dniu 29.06.2021r. w LCAS Żabiny odbyło się pierwsze spotkanie integracyjne Seniorów zrzeszonych w placówkach Klubów Seniora i Domów Seniora powiatu Rybno. W spotkaniu i wspólnej zabawie uczestniczyli Seniorzy z Klubów Seniora w Żabinach, Jeglii, Tuczek, Dębienia i Naguszewa, oraz Seniorzy Domu Seniora w Rybnie.

W spotkaniu zaszczycili swoja obecnością przedstawiciele Urzędu Gminy na czele z Wójtem Gminy Rybno Panem Tomaszem Węgrzynowskim. W zabawie brała również udział Skarbnik Gminy Rybno Pani Zdzisława Kanicz. Swoja obecnością zaszczycili również Dyrektor GOPS w Rybnie Pani Dorota Zielińska wraz z pracownikami GOPS Rybno. Zaproszono również jedna z koordynatorek projektu Pania Ninę Miler. Spotkanie obfitowało w różne atrakcje typu: konkursy, przedstawienia, scenki humorystyczne, występy artystyczne w których wzięli udział Seniorzy i pracownicy poszczególnych placówek, animatorzy Klubów Seniora i ich pracownicy. Wyśmienita wspólna integracja dopisała, a zabawa i wspólne śpiewy i tańce uświadomiły i potwierdziły celowość prowadzenia i rozwijania dalej placówek zrzeszających w swych szeregach Seniorów potrzebujących zainteresowania, troski i uwagi ze strony innych otaczających ich osób. Na wielkie podziękowania zasługują wszyscy pracownicy, moje koleżanki prowadzące Kluby Seniora za pomoc w przygotowaniu tej wyśmienitej, wesołej wspólnej zabawy pełnej humoru, śmiechu, zabawy i śpiewu.

Liczymy na kontynuowanie podobnych spotkań w niedalekiej przyszłości i latach kolejnych i już mamy kolejne pomysły jeszcze bardziej wesołe i zabawne pomysły do organizacji kolejnej "II SENIORADY"  i innych wspólnych imprez z udziałem Seniorów.

Wielkie "dzięki" składa wszystkim koordynator LCAS Żabiny - Weider Dariusz

BYŁO SUPER !!!!!!!!