Żabiny: Zawody Wędkarskie "Noc Suma"

Opublikowano 2022-06-13 09:11:43. Artykuł wyświetlono: 414 razy.

W piątek, 24 czerwca 2022r. o godz. 20:00 na zbiorniku wodnym w Żabinach odbędą się zawody wędkarskie pn. „NOC SUMA W ŻABINACH”, w których główną nagrodą będzie Puchar Prezesa Stowarzyszenia Żabianka.

ZAWODY POD PATRONATEM WÓJTA GMINY RYBNO

Szczegółowe informacje:
- Miejsce zbiórki? – altana wiejska w Żabinach
- Wpisowe 20 zł
- Zapisy pod numerem telefonu: 695313071
- Ciepły posiłek i napoje podczas zawodów, ognisko z kiełbaskami
- Regulamin na stronie: www.gminarybno.pl, facebook/serwis informacyjny syl i facebook/stowarzyszeniżabianka
Organizatorzy: Stowarzyszenie Żabianka, Gmina Rybno, OSP Żabiny
Patroni medialni: Moje Działdowo, Radio7, Serwis informacyjny – Syla, Tygodnik Działdowski

Regulamin zawodów:
1. Udział w zawodach mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie.
2. Wpisowe na zawody to 20 zł (uczestników posiadających wykupione zezwolenie na połów ryb na zbiorniku wodnym w Żabinach wpisowe nie obowiązuje).
3. Połów suma maksymalnie na trzy wędki (w tym spinning na żywca).
4. Wędkowanie podczas zawodów bez przydzielania miejsca z możliwością zmiany stanowiska.
5. Złowionego suma zabiera uczestnik zawodów lub przekazuje go Stowarzyszeniu Żabianka (zakaz wypuszczania do wody).
6. Inne złowione ryby bezwzględnie zawodnik wpuszcza z powrotem do wody.
7. Uczestnik jest zobowiązany pozostawić na swoim stanowisku porządek i czystość.
8. Sanitariaty będą dostępne z budynku OSP Żabiny.
9. Najlepszy zawodnik turnieju otrzyma Puchar Prezesa Stowarzyszenia, a pozostali zawodnicy upominki.
10. Ważenie złowionych ryb odbędzie się na stanowiskach wędkarskich.
11. Reszta spraw organizacyjnych zostanie przedstawiona na miejscu zawodów przed ich rozpoczęciem.
12. Zapisanie zawodnika na listę startową jest adekwatne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminy. (zapisy: 695313071)

Harmonogram zawodów:
20:00 Zbiórka i sprawdzenie listy obecności zawodników przy altanie wielkiej w Żabinach
20:30 Rozprowadzenie zawodników i przygotowanie do zawodów
20:30-22:00 Nęcenie zanętą