www.gminarybno.pl

Drukuj

Zajęcia rytmiczne przedszkolaków

Opublikowano 2012-05-17 08:06:45. Artykuł wyświetlono: 2961 razy.

Muzyka jest nieodzownym elementem w pracy z dziećmi przedszkolnymi. Dzięki zajęciom umuzykalniającym rozwijamy zdolności muzyczne, pogłębiamy wiedzę o świecie, wzbogacamy słownictwo dzieci oraz wpływamy na ich sprawność fizyczną i umysłową. Bardzo ważny jest kontakt z muzyką na żywo.

Uwzględniając potrzeby dzieci oraz zainteresowanie rodziców, planowane jest wznowienie dodatkowych zajęć rytmicznych od nowego roku szkolnego. Dlatego też pan Krzysztof Gmyr z Lidzbarka przeprowadził zajęcia w obydwu grupach przedszkolnych w dniu 16 maja.

Już teraz zachęcamy rodziców oraz dzieci zapisanych do przedszkola na następny rok szkolny, aby odwiedzili przedszkole 15 czerwca. Zaplanowaliśmy na ten dzień między innymi zajęcia rytmiczne, które poprowadzi pan Krzysztof. Godziny zajęć podamy z późniejszym terminie.

 

Tekst i fot. Joanna Psiuk
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka