Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej

Opublikowano 2021-05-10 08:10:27. Artykuł wyświetlono: 556 razy.

W niedzielę, 13 czerwca 2021r. o godz. 12:00 no orliku przy Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odbędzie się turniej piłki nożnej „EURO CUP 2021” o Puchar Prezesa GSZS Delfina Rybno!

• Zapisy – 506 231 242, sis_rybno@op.pl
  • Wpisowe – 50 zł
  • Zgłoszenia – do 10 czerwca
  • Gramy – 5 pole + bramkarz + 4 rezerwowych
  • Losowanie grup 11 czerwca na Serwisie informacyjnym – Syla
  • Czekamy na max 12 drużyn

Zagraj jedną z 24 drużyn Euro 2021 i zdobądź Puchar Prezesa! Do wyboru: Włochy, Szwajcaria, Turcja, Walia, Belgia, Dania, Finlandia, Rosja, Austria, Holandia, Macedonia Północna, Ukraina, Chorwacja, Czechy, Anglia, Szkocja, Polska, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Francja, Niemcy, Węgry i Portugalia.

Organizatorami turnieju jest: grupa młodzieży „W Rękach Młodych”, Serwis informacyjny – Syla, Zakład Usług Leśnych – Jan Rozentalski we współpracy ze Szkołą Podstawową w Żabinach oraz Gminą Rybno.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz