Zapraszamy na warsztaty kulinarne

Opublikowano 2018-04-09 10:37:35. Artykuł wyświetlono: 1188 razy.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybnie informuje, że w dniu 12.04.2018r. w godzinach: 10.00 i 12.00 w sali OSP w Rybnie odbędą się warsztaty kulinarne „Wiosenne Smaki”(dla 30 osób).

Celem przeprowadzonych warsztatów jest wzmacnianie samodzielności i kompetencji w zakresie prowadzenia gospodarstwa domowego w tym między innymi:

• Przedstawienie możliwości związanych z ekonomią kuchni domowej przy wykorzystaniu sezonowości.
  • Tworzenie, poprzez praktyczne warsztaty, dań z wykorzystaniem sezonowych produktów.
  • Uświadomienie roli sezonowych produktów w żywieniu.
  • Przedstawienie propozycji dań na niskobudżetowe, smaczne i zdrowe potrawy.

Dzięki warsztatom uczestnicy mają szansę nabyć nowe umiejętności między innymi:

• Poznanie roli sezonowych produktów w codziennej diecie.
  • Zdobycie wiedzy jak tworzyć niskobudżetowe dania z wykorzystaniem produktów sezonowych.
  • Poznanie przepisów z wykorzystaniem produktów sezonowych.
  • Urozmaicenie jadłospisu o dania z wykorzystaniem produktów otrzymanych w ramach POPŻ i z zachowaniem zasad sezonowości.

Osoby chętne do udziału w warsztatach mogą zgłaszać się telefonicznie 23 696 63 39 lub 510 265 434 do dnia 10.04.2018r.