Zaproszenie na warsztaty ceramiczne

Opublikowano 2024-01-25 07:59:07. Artykuł wyświetlono: 164 razy.

Grupa „W Rękach Młodych” oraz PEONIA-ART Szkoła Artystyczna Anity Zawadzkiej zapraszają dzieci oraz osoby dorosłe na warsztaty lepienia z gliny.

Na czym polegają warsztaty? Poza świetną zabawą uczestnicy nauczą się prawidłowego łączenia elementów z masy ceramicznej (gliny) wałków, kulek, ślimaków... wg. własnego pomysłu. Dodatkowe korzyści to świetne zajęcia sensoryczne, rozwijanie motoryki małej oraz chwytu pisarskiego. Glina jest zupełnie innym materiałem do pracy niż plastelina czy modelina. Kontakt z nią to niezapomniana przygoda – mówi nam Anita Zawadzka.
Kiedy? 17 MARCA 2024r.

Gdzie? Zespół Szkół w Rybnie

O której? 13:00 – 15:00

Ilość miejsc ograniczona: max 15 osób

Wpisowe – 20 zł od osoby (zebrane środki zostaną przeznaczone na cel charytatywny)

Zapisy: Sylwester Kasprowicz, 506 231 242

- Warsztaty będą połączone z II Piknikiem Charytatywnym w Zespole Szkół w Rybnie – główny plakat promujący to wydarzenie zostanie opublikowany w niedługim czasie. Jeśli ktoś chciałby pomóc przy organizacji, zapraszam do kontaktu – Sylwester Kasprowicz.

Organizator: grupa młodzieży „W Rękach Młodych”, Zespół Szkół w Rybnie, Gmina Rybno, PEONIA-ART Szkoła Artystyczna Anity Zawadzkiej