Zaśpiewaj 'Barkę' na 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II

Opublikowano 2020-05-19 08:12:52. Artykuł wyświetlono: 778 razy.

Parafia w Hartowcu oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w konkursie z okazji 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II. Weź udział w akcji zaśpiewania piosenki „Barka”.

„Ta piosenka wyprowadziła mnie do Watykanu”- JP II

Gmina Rybno w hołdzie św. JP II z okazji 100-lecia urodzin.

Regulamin akcji:

1. Akcja polega na zaśpiewania solo, w duecie lub rodzinnie piosenki „Barka” do podanego na stronach parafii Hartowiec i GBP podkładu i wysłaniu filmiku na email cybulsky@int.pl w terminie od 18-22 maja 2020r.
  2. W akcji mogą wziąć udział dzieci, młodzież i dorośli.
  3. Z przesłanych nagrań stworzona zostanie ulubiona pieśń Jana Pawła II (wspólne wykonanie uczestników).
  4. Udział w akcji jest równoznaczny ze zgodą na wykorzystanie filmu i wizerunku osób do celów promocyjnych akcji.
  5. Nagrania należy dokonać w układzie pionowym.
  6. Nagrać należy tylko swój śpiew 4 zwrotek i refrenu Barki- bez podkładu muzycznego-podkładu należy słuchać wyłącznie na słuchawkach !!

Link do podkładu Barki