www.gminarybno.pl

Drukuj

Złoto dla naszych siatkarzy

Opublikowano 2018-07-25 09:44:28. Artykuł wyświetlono: 517 razy.

W dniu 21.07.2018r. w Starym Dłutowie odbył się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Lidzbarka. W zawodach wzięło udział 12 par, wśród nich także para reprezentująca Gminę Rybno Paweł Kopaczel / Wiktor Pleta.

Dla naszych zawodników był to już trzeci wspólny turniej. Przypomnijmy. Wpierw Paweł z Wiktorem zajęli 3 miejsce w Rybnie, by tydzień później zająć 2 miejsce w Ciechanowie. Czas najwyższy był więc już na jakąś wygraną i tak też stało się tym razem. Organizatorzy podzielili 12 par na 4 grupy po 3 zespoły w każdej, z których do dalszego etapu awansowali tylko zwycięzcy. Nasi reprezentanci w swojej grupie pokonali wpierw parę Jabłoński / Szynacki z Lidzbarka 2:0 (15:11,15:9), następnie zmierzyli się z jedyną mieszaną parą w tym turnieju Maciejewska / Margalski pokonując mikst z Jabłonowa również 2:0 (15:9,15:4).

Następnie przyszedł czas na półfinał, w którym Paweł i Wiktor pokonali parę z Nowego Dworu k. Lidzbarka Ożymkowski / Pawłowski 2:0 (15:10,15:10). W finale nasi reprezentanci nie dali szans parze z Lubowidza Klejnowski / Sawicki wygrywając także 2:0 (15:10,15:8) tym samym odnosząc, jak już wyżej wspomnieliśmy pierwsze wspólne zwycięstwo. Po zakończeniu zawodów organizatorzy wręczyli zawodnikom pamiątkowe dyplomy, medale oraz dodatkowo dla pierwszych trzech par przyznano nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Lidzbarka Macieja Sitarka. Ponadto Wiktor Pleta otrzymał wyróżnienie w postaci statuetki Najlepszego Atakującego turnieju.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na następnych turniejach.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka