Życzenia z Rosji

Opublikowano 2021-01-25 09:50:26. Artykuł wyświetlono: 674 razy.

Wójt Gminy Rybno otrzymał życzenia świąteczne od Władz Okręgu Miejskiego Gusiew – naszego Partnera w projekcie transgranicznym Polska-Rosja 2014-2020.

Dla podkreślenia dobrej współpracy życzenia wraz z upominkiem w postaci gry planszowej „Zagadka brązowego łosia” zostały przesłane do Wspólnego Sekretariatu Technicznego w Olsztynie, skąd trafiły do Gminy Rybno. Należy także podkreślić, iż większość mieszkańców Obwodu Kaliningradzkiego wyznaje prawosławie, więc Święta Bożego Narodzenia obchodzone dwa tygodnie po katolickim Bożym Narodzeniu. Chociaż Święta Bożego Narodzenia są już za nami, to jednak życzenia pozostają wciąż aktualne.

Poniżej treść życzeń, przekazanych przez władze Gusiewa dla Pana Wójta oraz mieszkańców Gminy Rybno:
Wierząc, że wszystko co dobre, co uszczęśliwiało w minionym roku, z pewnością znajdzie swoją kontynuację w nadchodzącym roku, a wszystko, co smuci pozostanie w przeszłym. Niech w duszy zapanuje spokój i pociecha, niech pozostaną z tobą twoja rodzina, przyjaciele i znajomi. Życzymy, aby w Twoim domu oraz w domu każdego mieszkańca gminy Rybno zawsze królowały wzajemny szacunek, zrozumienie, dobre samopoczucie, miłość i dobrobyt