www.gminarybno.pl

Drukuj

Akcja 'Wspólny Patrol'

Opublikowano 2017-09-27 14:05:02. Artykuł wyświetlono: 2133 razy.

29 września uczniowie naszych szkół podstawowych mogli uczestniczyć w ważnej akcji, skierowanej do kierowców.

Uczniowie z Rybna, Koszelew, Żabin, Hartowca i Rumiana wspólnie z policjantami z posterunku w Rybnie oraz patrolem ruchu drogowego z Działdowa rozdawali kierowcom ulotki zachęcające do bezpiecznej jazdy, przestrzegania znaków drogowych oraz prosili o niesiadanie za kierownicę pod wpływem alkoholu. Kierujący pojazdami z uśmiechem odbierali „mandaty” od młodzieży i zapewniali, że będą jeździli rozważnie i bezpiecznie.

Akcja stanowiła część projektu „Bezpieczna Gmina Rybno” realizowanego w ramach programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka