www.gminarybno.pl

Drukuj

ARiMR: Przypominanie o wnioskach o dopłaty bezpośrednie za 2021 rok

Opublikowano 2021-05-27 14:47:00. Artykuł wyświetlono: 118 razy.

ARiMR przypomina, że wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe za 2021 r. można składać jedynie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus.

W tym roku Agencja nie wysyła oświadczeń o braku zmian. Rolnicy, którzy w 2020 r. składali oświadczenia czy też wnioski dotyczące dopłat bezpośrednich w formie papierowej, w tym roku muszą złożyć wnioski w formie elektronicznej korzystając z aplikacji eWniosekPlus. Termin upływa 17 czerwca 2021 r. Rolnikom, którzy nie mają komputerów lub obawiają się samodzielnego wypełniania wniosku, wsparcia udzielają pracownicy biur powiatowych Agencji.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka