www.gminarybno.pl

Drukuj

Biegacze z gminy Rybno na półmaratonie w Grudziądzu

Opublikowano 2015-05-07 09:50:07. Artykuł wyświetlono: 1525 razy.

W niedzielę, 3 maja odbył się półmaraton Grudziądz-Rulewo, w którym udział wzięło 3 zawodników z gminy Rybno – Paweł Kaczmarski, Patryk Soboczyński i Andrzej Psiuk.

Wszystkim udało się ukończyć bieg na dystansie 21km 095m. Zawodnicy z gminy Rybno walczyli nie o czołowe lokaty, ale głównie z samym sobą - z własnymi lękami i słabościami. Bieganie długich dystansów to wielki wysiłek dla organizmu. Podsumowując: Pawłowi i Patrykowi udało się pobić swoje życiówki! Pawłowi o 9min22s, a Patrykowi o 3min35s. W zawodach wystartowało blisko 600 biegaczy.

Jeszcze raz dziękujemy Panu Tomaszowi Węgrzynowskiemu - wójtowi gminy Rybno, który opłacił naszej drużynie wpisowe! Tak się wspiera lokalny sport! Dziękujemy! – powiedział jeden z zawodników – Paweł Kaczmarski.

Zawodnicy z Rybna, którzy ukończyli półmaraton są członkami grupy biegowej CRAZY RUNNERS TEAM Rybno i z tego miejsca zapraszają na wspólne treningi każdego kto chcę rozpocząć przygodę z bieganiem! Wtorki i Czwartki 19:00, Niedziele 15:00 – ruszają zawsze z stadionu w Rybnie.

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka