www.gminarybno.pl

Drukuj

Dębień: Kończy się remont świetlicy wiejskiej

Opublikowano 2017-10-16 08:51:55. Artykuł wyświetlono: 1173 razy.

W miejscowości Dębień w ramach realizacji programu „Senior+” kończy się remont świetlicy wiejskiej. Wykonane zostały prace remontowe wnętrza i elementów zewnętrznych świetlicy, a przewidywany zakres robót obejmował remont ścian poprzez odnowienie powłok malarskich, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych oraz modernizację systemu grzewczego.

Wykonawcą robót jest Firma Usługowo-Handlowa Adam Malinowski. Termin wykonania zadania to 16 październik 2017 roku. Sprzęt dostarczyła Firma AZDATA Cezary Leszczyński. Koszt inwestycji to około 150 tysięcy.

Celem projektu jest wsparcie seniorów poprzez utworzenie klubu "SENIOR+" w miejscowości Dębień. W ramach planowanych działań przewiduje się skierowanie do seniorów oferty uwzględniającej ich potrzeby w szczególności prozdrowotne, edukacyjne, kulturalno-oświatowe oraz rekreacyjne.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka