www.gminarybno.pl

Drukuj

Drużyna Henryka Wiśniewskiego po raz trzeci z tytułem mistrza

Opublikowano 2018-03-13 11:37:29. Artykuł wyświetlono: 773 razy.

W niedzielę, 11 marca o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się III Sołecki Turniej w Piłkę Nożną o Puchar Wójta Gminy Rybno z okazji Dnia Sołtysa.

W zawodach udział wzięło 5 sołectw: Truszczyny, Rybno, Koszelewy, Dębień oraz Hartowiec. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” 1 x 12 minut. Po rozegraniu ostatniego spotkania przyszedł czas na podsumowanie, którego dokonali: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Kierownik OSiRu – Hanna Bem oraz Sędzia Techniczny = Krzysztof Anisiewicz. Trzeci rok z rzędu zwyciężyło Sołectwo Rybno wygrywając tego dnia wszystkie spotkania. Drugie miejsce zajął Hartowiec, a trzecie Sołectwo Koszelewy. Poza podium znalazł się Dębień i Truszczyny. Każda z drużyn otrzymała od organizatorów pamiątkowy puchar, dyplom oraz upominek.

Skład Sołectwa Rybno: Henryk Wiśniewski (C), Łukasz Piórkowski (B), Sylwester Kasprowicz, Mateusz Kowalewski, Robert Witkowski, Paweł Kaczmarski, Przemysław Leśniewski, Michał Mączkowski oraz Patryk Rozentalski.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka