Opublikowano 2018-03-12 12:38:35. Artykuł wyświetlono: 1727 razy.

W czwartek, 8 marca o godz. 18:00 w restauracji „Świtezianka” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet zorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno, w której udział wzięło 80 kobiet.

Uroczyste spotkanie otworzyła Prezes Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno – Danuta Zdunek, która powitała zaproszonych gości oraz wszystkie Panie. Następnie serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Sołtys wsi Rybno – Henryk Wiśniewski oraz Radny Gminy Rybno – Sylwester Kasprowicz. Potem wszystkie Panie otrzymały od zaproszonych gości symboliczne tulipany i goździki.

W spotkaniu uczestniczył także redaktor telewizji moje-działdowo – Marcin Ostrowski.
Zdjęcia: www.moje-dzialdowo.pl

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz