www.gminarybno.pl

Drukuj

Eurostyl Bieg Rybno z Nadleśnictwem Lidzbark

Opublikowano 2016-07-08 15:05:52. Artykuł wyświetlono: 2453 razy.

W niedzielę, 3 lipca o godz. 11:00 w Kopaniarzach odbył się pierwszy bieg górski – „Eurostyl Bieg Rybno z Nadleśnictwem Lidzbark”. Inicjatorem biegu był Sołtys wsi Dębień – Grzegorz Januszewski, a główną organizacją zajął się Wojciech Kopeć.

Piękne statuetki, super medale, biegi dla dzieci, niesamowita atmosfera, przepiękna pogoda i malowniczo-urokliwa trasa przyciągnęła 73 biegaczy oraz 40 małych biegaczy na pierwszy bieg górski „Eurostyl Bieg Rybno z Nadleśnictwem Lidzbark”. Biegaczom bardzo podobała się trasa biegu, ponieważ była inna niż wszystkie i prowadziła przez Welski Park Krajobrazowy. Po biegu wielu biegaczy powiedziało, że nie spodziewało się tak malowniczej i ciekawej trasy, to było nowe doświadczenie dla nich i coś pięknego. Za rok Bieg w Rybnie będzie jednym z biegów w cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka