www.gminarybno.pl

Drukuj

Ferie w bibliotece

Opublikowano 2014-02-13 13:27:43. Artykuł wyświetlono: 2211 razy.

Wszystkie dzieci i młodzież, która w czasie ferii zimowych odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Rybnie mogły znaleźć atrakcyjne zajęcia dla siebie.

W środę, 29 stycznia 2014 r. najmłodsze dzieci mogły obejrzeć przestawienie teatralne pt.: "Królewna Śnieżka" przygotowane przez studio ART-RE z Krakowa. Spektakl bardzo podobał się widzom zgromadzonym w sali biblioteki. Można też było korzystać z czytelni wyposażonej w komputery oraz wykonywać prace plastyczne. Do dyspozycji był bilard, piłkarzyki, szachy i gry planszowe oraz konsole Playstation i Xbox. Największym zainteresowaniem cieszyły się gry na konsolach przy których wykorzystuje się detektor ruchu.

Nadesłał: Kamil Osmański, GBP Rybno
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka