www.gminarybno.pl

Drukuj

Finał XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o BHP

Opublikowano 2016-06-01 09:22:42. Artykuł wyświetlono: 1262 razy.

W dniu 19 maja w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego  w Warszawie odbył się finał XVI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o BHP.

Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy z zakresu podstawowych przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad BHP wśród uczniów zawodu w rzemiośle. Adresowany był do uczniów rzemiosła, czyli młodocianych pracowników zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego w zakładach rzemieślniczych oraz uczniów odbywających praktykę u rzemieślników.

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż w gronie zwycięzców znalazł się uczeń Zespołu Szkół w Rybnie - Krzysztof Rogoziński, który zajął III miejsce w kraju. Krzysztof realizuje praktyczną naukę zawodu w PPUHiE "SZYNAKA".

więcej: http://www.zrp.pl/Default.aspx?tabid=238&moduleid=470&anonsid=9916

Zdjęcia nadesłała: Magdalena Anczykowska
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka