www.gminarybno.pl

Drukuj

I turniej w crossmintona w Rybnie

Opublikowano 2016-10-04 10:59:03. Artykuł wyświetlono: 632 razy.

W dniu 01.10.2016r. z okazji Narodowego Dnia Sportu w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się pierwszy w naszym powiecie TURNIEJ CROSSMINTONA O PUCHAR KIEROWNIKA OSIR W RYBNIE.

Zawody zostały przeprowadzone w kategorii open, których formuła miała na celu integrację biorących w nim udział zawodników. Do rozgrywek zgłosiło się 7 kobiet oraz 6 mężczyzn z Gminy Rybno oraz Lubawy. Następnie uczestnicy zostali rozlosowani do trzech grup, z których dwójka najlepszych oraz dwie osoby z trzecich miejsc awansowały do dalszej fazy rozgrywek. W rundzie "play off" najlepiej zaprezentował się zawodnik gospodarzy Bartłomiej Olszewski , który w finale pokonał Jana Krauzewicza z Lubawy 2:1. W meczu o trzecie miejsce Mariusz Krauzewicz pokonał Wiktora Pleta zajmując trzecie miejsce. W całym turnieju na czterech boiskach zostało rozegranych 30 meczów. Zawodnicy którzy wzięli udział w turnieju, pierwszy raz mieli okazję poznać nową dyscyplinę jaką jest crossminton. Zawody przebiegały w dobrej atmosferze słonecznego sobotniego popołudnia. W przyszłości również planujemy popularyzować sporty rakietowe oraz organizować tego typu turnieje na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Wyniki końcowe:
1.Bartłomiej Olszewski- Rybno
2. Jan Krauzewicz – Lubawa
3. Mariusz Krauzewicz – Lubawa
4. Wiktor Pleta

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe gadżety, a zwycięscy medale oraz puchar. Kibice jak i uczestnicy turnieju mogli korzystać z poczęstunku, który przygotował organizator turnieju.

Kierownik OSIR w Rybnie za udział w turnieju, kibicowanie oraz miłą obsługę serdecznie dziękuje kibicom, rodzicom, sędziemu p. Karolowi Rykaczewskiemu oraz obsłudze hali p. Ewie Chechłowskiej.

Ze sportowym pozdrowieniem!
Hanna Bem – kierownik OSIR Rybno
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka