www.gminarybno.pl

Drukuj

Inauguracja treningów dla dzieci

Opublikowano 2015-06-03 08:13:50. Artykuł wyświetlono: 2134 razy.

W czwartek, 28 maja o godz. 17:00 na boisku wielofunkcyjny za Szkołą Podstawową w Rybnie odbył się pierwszy trening dzieci do lat 14-stu w piłkę nożną w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

Na pierwsze spotkanie organizacyjne zorganizowane przez grupę młodzieży z gminy Rybno – „W Rękach Młodych” przybyło 20 dzieci z Rybna, Groszek i Rumienicy. Podczas pierwszego spotkania opiekun grupy ustalił regulamin treningów, a następnie odbył się mini turniej, który wygrała drużyna Konrada Zalewskiego. Następnie wszystkie dzieci wraz z opiekunami poszły nad jezioro przy restauracji „Świtezianka” gdzie czekało na nich przygotowane przez Łukasza Piórkowskiego ognisko wraz z kiełbaskami.

Organizatorzy treningów, które będą odbywać się co tydzień w środy o godz. 17:00 na boisku wielofunkcyjnym za Szkołą Podstawową w Rybnie dziękują za pomoc w organizacji: Ks. Proboszczowi – Mirosławowi Owczarkowi, Janowi Rozentalskiemu – Zakład Usług Leśnych oraz radnemu gminy Rybno – Czesławowi Mederskiemu.

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka