www.gminarybno.pl

Drukuj

IV Wspomnienie Rajdu Warszawskiego

Opublikowano 2019-05-08 07:52:15. Artykuł wyświetlono: 1107 razy.

Automobilklub Rzemieślnik zaprasza do udziału w IV Rajdzie Wspomnienie Warszawskiego.

Impreza odbędzie się w dniach 10-11 maja 2019 w okolicach Dąbrówna, które były areną zmagań najlepszych polskich i europejskich kierowców, gdy w latach 60, 70 i 80 był tam rozgrywany w randze Mistrzostw Europy – Międzynarodowy Rajd Warszawski.

Wspomnienie Warszawskiego to przywrócenie tej kultowej imprezy w formule rajdu na regularność. Trasa podzielona jest na 2 etapy. Start do pierwszego nocnego etapu zaplanowany jest na piątek 10-go maja o godz. 20:00 przed Urzędem Gminy w Dąbrównie.

Łącznie trasa rajdu to około 370 km o nawierzchni 95% asfalt i 5 % szuter z czego ponad połowę długości stanowią odcinki Testu na regularność (RT) . Meta w Dąbrównie w sobotę 11-go maja o godzinie 17:00.

Do udziału w rajdzie tradycyjnie zapraszamy załogi w klasycznych samochodach wyprodukowanych przed końcem 1990 roku, jak również wszystkich chętnych spróbowania swych sił w jeździe na regularność, nawet we współczesnych autach, dla których prowadzona będzie klasyfikacja w Grupie Open. W rajdzie nie są wymagane żadne licencje, a do nawigacji można używać też telefonów.

Zgłoszenia na rajd przyjmuje Automobilklub Rzemieślnik na adres:
zgloszenia@ak-rzemieslnik.pl

Partnerami imprezy są:
Urząd Gminy Dąbrówno
Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie
NAC | Motowizja | Hosteria na Mazurach
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Józef Malinowski
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka