www.gminarybno.pl

Drukuj

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Opublikowano 2015-03-11 14:32:15. Artykuł wyświetlono: 2484 razy.

W niedzielę, 8 marca o godz. 18:00 Gminna Biblioteka Publiczna w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Rybnie zorganizowała koncert z okazji Dnia Kobiet. Do Rybna przyjechał zespół - Les Femmes.

Koncert otworzył wójt gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski oraz dyrektor GBP w Rybnie – Jarosław Rolkowski, którzy dziękowali za tak liczne przybycie na koncert zwłaszcza płci pięknej oraz złożyli życzenia z okazji Dnia Kobiet. Następnie rozpoczął się koncert.

Niebanalne głosy sopranistek i tenora przy akompaniamencie pianistki zabrały publiczność w podróż w czasie do lat 20-tych i 30-tych XX wieku. W sali sportowej, która tego dnia przybrała kawiarniano- teatralną scenografię, rozbrzmiewały tak piękne utwory jak "Ada to nie wypada", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Ta mała piła dziś", czy "Ach jak przyjemnie". Owacje na stojąco, jakie zabrali artyści, świadczyły o udanym koncercie.

Wójt gminy Rybno oraz dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie dziękują serdecznie pracownikom Biblioteki za świetnie przygotowaną salę oraz obsługę w trakcie koncertu. Podziękowanie kierują także do dyrektor SP w Rybnie Bożeny Dobrzyńskiej za udostępnienie Sali gimnastycznej.

Tekst i fot. nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka