www.gminarybno.pl

Drukuj

Koszelewy: Pierwsze komputery w szkole

Opublikowano 2020-04-23 12:12:39. Artykuł wyświetlono: 696 razy.

Do Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach zostały dostarczone komputery dla uczniów.

Problemy techniczne, brak sprzętu, słaby zasięg są utrudnieniem w zdalnym nauczaniu dla niektórych uczniów naszej szkoły. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rodziców, zebrane przez dyrektora szkoły, otrzymaliśmy dla 3 pierwszych rodzin zestawy komputerowe z możliwością dostępu do internetu, które niezwłocznie przekażemy.

Sprzęt został pozyskany od Fundacji KPMG w Polsce, która szczególną uwagę zwraca na pomoc potrzebującym i wsparła również naszych uczniów. Za pomoc składamy serdeczne podziękowania.

Kolejne komputery zostaną dostarczone przez Gminę Rybno w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Oś priorytetowa I. Powszechny dostęp do szybkiego internetu Działanie 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”.

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka