www.gminarybno.pl

Drukuj

Małgorzata Adamska i Dominik Kornatowski odebrali nagrody

Opublikowano 2016-05-04 09:03:32. Artykuł wyświetlono: 1290 razy.

W piątek, 29 kwietnia o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie oraz w Urzędzie Gminy Rybno odbyło się wręczenie nagród za zajęcie I i II miejsca w konkursie fotograficznym – Gmina Rybno Zimą.

Małgorzacie Adamskiej za zajęcie I miejsca oraz Dominikowi Kornatowskiemu za zajęcie II miejsca nagrody wręczali: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rybnie – Bożena Dobrzyńska, Sekretarz UG w Rybnie – Jolanta Jendrycka oraz Radny Gminy Rybno – Sylwester Kasprowicz.

- Wyróżnionym uczestnikom konkursu (Agacie Wysockiej, Małgorzacie Cieszniewskiej, Łukaszowi Głowackiemu oraz Izie Janickiej) nagrody wręczymy po majówce – dodał Sylwester Kasprowicz.

Organizatorem konkursu byli: Grupa „W Rękach Młodych”, Future Leader, Gmina Rybno oraz Studio Skribi. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udział w kolejnym konkursie pt. „Gmina Rybno Wiosną”!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka