www.gminarybno.pl

Drukuj

Marta Lipka z tytułem Najpopularniejszego Sportowca

Opublikowano 2017-03-01 09:21:42. Artykuł wyświetlono: 2613 razy.

Marta Lipka z Żabin trenująca na co dzień kickboxing zwyciężyła w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca w Gminie Rybno w latach 2000/2016! Tuż za nią na drugim i trzecim miejscu znaleźli się – Mateusz Leśniewski i Martyna Wiergowska. Według czytelników Tygodnika Działdowskiego tytuł Najpopularniejszego Sportowca zdobył – Artur Napiórkowski.

W niedzielę, 26 lutego o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się „Gala Sportu Rybno 2017”, podczas której poznaliśmy 17 Najpopularniejszych Sportowców w Gminie Rybno w latach 2000/2016. Plebiscyt oraz Galę zorganizował: Serwis informacyjny – Syla, Gmina Rybno oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie.

W niedzielny podwieczorek mieszkańców gminy Rybno, zaproszonych gości, laureatów, sportowców oraz sponsorów przywitali prowadzący Galę Sportu Rybno 2017 – Sylwester Kasprowicz i Łukasz Piórkowski. Głos zabrał także Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, który powiedział, że na dzisiejszej gali - każdy może czuć się zwycięzcą. Galę uświetniały występy Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Rybnie pod okiem znanego kapelmistrza – Jarosława Rolkowskiego. Odbył się także pokaz Freestyle Football, a Adrian Duszak sprawił, że nawet najlepszemu technicznemu zawodnikowi Delfina Rybno „opadła szczęka”. Adrian wyprawiał z piłką cuda, za co został wielokrotnie nagrodzony brawami.

Następnie organizatorzy gali przeszli do najważniejszego momentu – wręczenia nagród, którego dokonali sponsorzy wraz z Wójtem Gminy Rybno – Tomaszem Węgrzynowskim.

Kategorie:
Najpopularniejsza drużyna – GSZS Delfin Rybno (klub otrzymał sprzęt sportowy)
Najpopularniejszy trener – Radosław Wasielewski (nagroda pieniężna)
Najpopularniejszy sportowiec według czytelników Tygodnika Działdowskiego – Artur Napiórkowski (nagroda rzeczowa)
Sportowcy, którzy przebiegli w 2016 roku powyżej 500 km: Martyna Wilczewska, Magdalena Ćwiklińska, Jacek Prokop, Paweł Kaczmarski, Błażej Żarczyński, Lech Lenckowski, Karol Draśpa, Filip Jadanowski (nagrody rzeczowe)

Najpopularniejsi sportowcy w Gminie Rybno:
1.Marta Lipka (6839 pkt.)
2.Mateusz Leśniewski (6742 pkt.)
3.Martyna Wiergowska (6137 pkt.)
4.Wiktor Karbowski (5307 pkt.)
5.Kacper Wantowski (4423 pkt.)
6.Marta Rozentalska (4319 pkt.)
7.Cezary Pleta (4180 pkt.)
8.Mateusz Łożyński (4139 pkt.)
9.Artur Napiórkowski (3997 pkt.)
10.Mateusz Wantowski (3932 pkt.)
- Paweł Choma (3542 pkt.)
- Bazyli Jabłonowski (3537 pkt.)
- Mariusz Szatkiewicz (3509 pkt)
- Michał Dzwonkowski (3402 pkt.)
- Arkadiusz Konicz (2830 pkt.)
- Karol Sobotkowski (2530 pkt.)
- Paweł Kopaczel (2094 pkt.)
(wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy, pamiątki, a zwycięzcy plebiscytu nagrody pieniężne)

Przedstawiamy darczyńców, bez których Gala Sportu Rybno 2017 by się nie odbyła:
- Mariusz Szymański – Usługi Ogólnobudowlane Szymański
- Łukasz Witkowski – Firma Eurostyl
- Jan Rozentalski – Zakład Usług Leśnych
- Patryk Piekarski – Redaktor Prowadzący Tygodnika Działdowskiego
- Tomasz Węgrzynowski – Wójt Gminy Rybno
- Hanna Bem – Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie
- Jarosław Rolkowski – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie
- Jolanta Jendrycka – Sekretarz Urzędu Gminy w Rybnie
- Natalia Witkowska – Salon Fryzjerski w Rybnie „Natalia”
- Anna Witkowska – Apteka w Rybnie „Arnika”
- Dariusz Kornatowski – DK-Media Centrum RTV i AGD w Rybnie
- Paweł Krezymon – Firma Usługowo-Handlowa
- Mirosław Remus – Gospodarstwo Agroturystyczne i Zaklęte w Kamieniu –Grądy
- Grzegorz Januszewski – Ośrodek Szkolenia Kierowców „Siódemka”
- Karol Krajewski – Kar-Hand Video
- Radosław Wasielewski – firma „raDRUK” w Rybnie
- Robert Witkowski – firma meblarska w Rybnie „RIN”
- Ewa Golder – Dyrektor Zespołu Szkół w Rybnie
- Krzysztof Anisiewicz – Wicedyrektor Zespołu Szkół w Rybnie
- Dariusz Tara – Prezes Stowarzyszenia Kraina Srebrnych Łąk
- Grzegorz Rozentalski – Stowarzyszenie „Żabianka”
- Czesław Mederski – Radny Gminy Rybno
- Jan Fafiński – Radny Gminy Rybno
- Waldemar Reszka – Radny Gminy Rybno
- Sylwester Kasprowicz – Serwis informacyjny Syla

- Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli zorganizować Galę Sportu Rybno 2017 – dla pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie na czele z Kierownik – Hanną Bem. Podziękowania dla Ewy Golder, Jarosława Rolkowskiego, Krzysztofa Anisiewicza, Ryszarda Modrzyńskiego, Wiesi Wróblewskiego oraz dla kolegów: Mateusza Kowalewskiego, Pawła Filipa, Dawida Filipa, Pawła Kaczmarskiego, Damiana Pełkowskiego, Piotra Zabłotnego za pomoc w strojeniu sali oraz w zorganizowaniu bankietu. Dziękuję osobom, które pomogły podczas prowadzenia Gali – Julii Popp, Klaudii Wiśniewskiej, Paulinie Dąbrowskiej, Marcie Leśniewskiej, Paulinie Krajewskiej, Marcie Sokołowskiej, Wiktorii Szymańskiej, Patrycji Krezymon, Michałowi Kłosowskiemu, Krzysztofowi Sobotce oraz Łukaszowi Piórkowskiemu – bez was pierwsza w historii gala, nie byłaby tak udana! – Sylwester Kasprowicz.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka