Modernizacja energetyczna SP w Hartowcu

Opublikowano 2021-03-18 14:23:51. Artykuł wyświetlono: 1065 razy.

Modernizacja energetyczna SP w Hartowcu przebiega zgodnie z przyjętym harmonogramem. Obecnie kontynuowane są prace związane z wykonaniem posadzek oraz prace elektryczne i hydrauliczne wewnątrz budynku.

Równolegle prowadzone są prace zewnętrzne związane z wymianą stolarki okiennej oraz prace przygotowawcze do wymiany pokrycia dachowego i docieplenia ścian zewnętrznych.
Zakres prac, jaki zostanie wykonany w ramach powyższej inwestycji obejmuje:
- docieplenie ścian zewnętrznych,
- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
- docieplenie dachu wraz z wymianą pokrycia dachu,
- wymianę grzejników oraz kotła C.O.,
- wymianę oświetlenia na LED,
- instalację fotowoltaiczną 13,44 kWp,
- budki dla ptaków i nietoperzy.
- prace wewnętrzne: malowanie ścian i sufitów, drzwi wewnętrzne, wymiana posadzki,

Realizacja powyższej inwestycji możliwa jest dzięki uzyskanemu dofinansowaniu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wartość prac modernizacyjnych w SP w Hartowcu wynosi 1.449.432,84 zł, w tym wartość dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 1.056.309,84 zł.

Postęp prac przedstawia dokumentacja fotograficzna.