www.gminarybno.pl

Drukuj

Naguszewo/Groszki: Ferie Zimowe dla dzieci

Opublikowano 2020-01-29 09:42:42. Artykuł wyświetlono: 1256 razy.

W środę, 22 stycznia 2020r. w świetlicy wiejskiej w Naguszewie rozpoczęły się ferie zimowe dla dzieci organizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich Naguszewo „Groszki”. W pierwszym dniu dzieci odwiedził policjant z Posterunku Policji w Rybnie oraz pielęgniarka z Ośrodka Zdrowia w Rybnie.

Dzieci prowadziły rozmowy na temat zagrożeń płynących z internetu oraz zdrowego odżywiania. Czwartek był dniem bardzo twórczym, ponieważ w nawiązaniu do wizyty pani pielęgniarki uczestnicy ferii robili zdrowe pyszne kanapki oraz bałwanki i laurki dla dziadków i babć. W piątek wraz z dziećmi z Rumiana odbył się wyjazd do kina w Lubawie na film pt. „Urwis”.

- Ferie zakończyliśmy w sobotę balem karnawałowym pełnym niespodzianek prowadzonym przez Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie - Jarosława Rolkowskiego. Zarówno dzieci jak i dorośli bawili się wspaniale. Koło Gospodyń Wiejskich dziękuje za okazaną pomoc: Sołtysowi sołectwa Naguszewo-Groszki – Piotrowi Chyrzyńskiemu i Radzie Sołeckiej, Elżbiecie Rozentalskiej, Pani Iwonie Ćwiek - Dyrektor Ośrodka Zdrowia, Komendantowi Posterunku Policji w Rybnie, panu Jarosławowi Rolkowskiemu oraz Stowarzyszeniu „Dzieci Twardowskiego”. W zajęciach uczestniczyło 37 osób.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka