Żabiny: Serce stowarzyszenia bije

Opublikowano 2021-05-24 08:49:58. Artykuł wyświetlono: 804 razy.

Stowarzyszenie "Żabianka" w dniu 21 maja 2021r. przy altanie wiejskiej w Żabinach zamontowało piękne czerwone serce na nakrętki. Tym sposobem stowarzyszenie chce zachęcić mieszkańców do wrzucania nakrętek do serduszka, z których uzyskany dochód zostanie przekazany dla potrzebujących osób.

- Dziękujemy członkom grupy "W Rękach Młodych" z Rybna za pomoc w realizacji pomysłu, Kołu Gospodyń Wieskich ISKRA z Hartowca za przekazanie metalowych elementów, a przede wszystkim serdeczne podziękowania dla mieszkańca wsi Żabiny, który dzięki swojej kreatywności i pracy stworzył to piękne serce!

To już trzecie serce postawione na terenie gminy Rybno, wcześniej Koło Gospodyń Wiejskich ISKRA z Hartowca postawiła serce w Rybnie przy Urzędzie Gminy i Hartowcu niedaleko kościoła parafialnego.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz