www.gminarybno.pl

Drukuj

Odbiór inwestycji w Grądach i Rybnie

Opublikowano 2019-04-30 14:24:10. Artykuł wyświetlono: 944 razy.

W dniu 30.04.2019r. o godzinie 10:00 odbył się odbiór końcowy inwestycji: „Ochrona zagrożonych gatunków i siedlisk oraz zmniejszenie presji wynikającej z ruchu turystycznego na obszarach chronionych w rejonie jezior Grądy i Zarybinek w Gminie Rybno”.

Zadanie 1. Zagospodarowanie turystyczne terenu nad jeziorem Grądy etap I OKNO NA JEZIORO oraz Zadanie 2. Zagospodarowanie plaży nad jeziorem Zarybinek miejscowość Rybno. W komisji odbierającej udział brali: Wójt Gminy Rybno - Tomasz Węgrzynowski, Wykonawca inwestycji - Pan Wojciech Zgliczyński, Pan Alfons Szymański – obejmujący nadzór inwestorski, Pan Łukasz Głowacki – obejmujący nadzór przyrodniczy, Radny Gminy Rybno Pan Sylwester Kasprowicz, Zastępca Kierownika Referatu Inwestycji i Ochrony Środowiska Anna Marek, Sołtys Wsi Grądy Pan Mirosław Remus, Sołtys Wsi Rybno Pan Henryk Wiśniewski, Kierownik OSiRu Pani Hanna Bem oraz Pani Maria Raczyńska.

Mamy nadzieję, że zrealizowana inwestycja uatrakcyjni i umili Państwu wypoczynek nad wodą. W Rybnie atrakcją dla mieszkańców i turystów jest pomost z miejscem na ognisko oraz piękny widok rozciągający się na jezioro Zarybinek, natomiast w Grądach cieszyć się można widokiem na jezioro z nowopowstałej altany i zejściem do jeziora.

Zapraszamy do wypoczynku w pięknych okolicznościach przyrody do Grąd i Rybna.
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka