www.gminarybno.pl

Drukuj

Odbiór kładki w Grabaczu

Opublikowano 2022-06-15 15:16:54. Artykuł wyświetlono: 214 razy.

W dniu 15.06.2022 r. nastąpił uroczysty odbiór kładki pieszo- rowerowej między miejscowościami Tuczki i Grabacz.

Inwestycja ta została zrealizowana w odpowiedzi na liczne głosy mieszkańców ww. miejscowości oraz przy wykorzystaniu środków z funduszu sołeckiego Sołectwa Grabacz. Kładka służyć będzie likwidacji barier logistycznych w celu skomunikowania przeciwległych brzegów cieku Doprowadzalnika A, usprawniając komunikację pieszo-rowerową między miejscowościami Tuczki- Grabacz w sposób dwukierunkowy. Ponadto jest to uzupełnienie atrakcji turystycznej, jaką jest wieża widokowa widoczna na zdjęciu. Po wejściu na jej szczyt możemy podziwiać piękne widoki z rzeką Wel w roli głównej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania tego urokliwego miejsca!

 

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka