www.gminarybno.pl

Drukuj

PCK: zbiórka odzieży

Opublikowano 2013-02-07 15:51:07. Artykuł wyświetlono: 1338 razy.

W najbliższy poniedziałek, 11 lutego 2013 r. Polski Czerwony Krzyż przeprowadzi zbiórkę odzieży oraz innych tekstyliów. Całość ma zostać przeznaczona dla osób potrzebujących.

11 lutego 2013 r. w godzinach od 10:00 do 13:00 Polski Czerwony Krzyż organizuje zbiórkę odzieży oraz innych tekstyliów. Ulicami Rybna będą wielokrotnie przejeżdżać oznakowane samochody i zbiorą wystawione rzeczy.

- Do worków prosimy włożyć: wszelkiego rodzaju odzież, buty powiązane parami, bieliznę, swetry, ręczniki, obrusy, pościel, koce, pierzyny. Zamknięte worki prosimy wyłożyć przed dom - apeluje PCK.

Pozyskana odzież będzie w części przeznaczona dla osób potrzebujących, z kolei nadwyżki zostaną odsprzedane, a pozyskane tą drogą środki finansowe mają zostać przeznaczone na pomoc charytatywną świadczoną przez Polski Czerwony Krzyż.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka