Zjazd absolwentów Zespołu Szkół w Rybnie

Opublikowano 2017-05-05 13:38:12. Artykuł wyświetlono: 2784 razy.

W sobotę, 29 kwietnia w Zespole Szkół w Rybnie, odbył się II Zjazd Absolwentów. Okazją do świętowania było 15 lat istnienia Liceum Ogólnokształcącego oraz 6 lat istnienia Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

W uroczystości udział wzięli absolwenci obu szkół, uczniowie klas III gimnazjum, zaproszeni goście, byli nauczyciele oraz obecni pedagodzy. Podczas spotkania dyrektor Zespołu Szkół przedstawiła w krótkiej prezentacji informacje o liceum oraz szkole zawodowej. Absolwenci opowiadali o sobie, o studiach i obecnym życiu, a także wspominali lata szkolne oraz nauczycieli. Następnie drużyny absolwentów, gości oraz nauczycieli wzięły udział w quizie wiedzy o szkole, a także w konkurencjach sportowych. Każda drużyna otrzymała puchar wypełniony słodkościami. Na pamiątkę wszyscy uczestnicy zjazdu otrzymali papierowe kwiaty oraz kalendarze i długopisy. Wykonano także pamiątkowe zdjęcie. Każdy z absolwentów miał możliwość zrobienia sobie fotki w przygotowanej foto-budce. Absolwenci wpisywali się też do księgi pamiątkowej. Na zakończenie imprezy wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek, podczas którego można było porozmawiać, wymienić się doświadczeniami oraz powspominać lata spędzone w szkole. Atmosfera podczas uroczystości była bardzo miła, wszyscy czuli się zadowoleni i cieszyli się ze spotkania.

źródło: ZS Rybno