www.gminarybno.pl

Drukuj

Podsumowanie Europejskiego Tygodnia Sportu

Opublikowano 2016-10-04 11:04:31. Artykuł wyświetlono: 1109 razy.

30 września 2016 roku na PGE Narodowym odbyła się gala podsumowująca obchody Europejskiego Tygodnia Sportu obchodzonego w dniach 10 – 17 września 2016r. pod hasłem „BeActive”

W wydarzeniu udział wzięli: Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, przedstawiciele organizacji, które aktywnie włączyły się w obchody ETS w Polsce, laureaci konkursu FotoAktywność oraz ambasadorowie projektu: mistrz paraolimpijski i rekordzista świata w skoku wzwyż Maciej Lepiato, czwarta w Rio de Janeiro sztangistka Justyna Kozdryk oraz były piłkarz ręczny Artur Siódmiak. Na PGE Narodowym wybitni sportowcy podzielili się tym, co dla nich najcenniejsze –swoją pasją i historią swojego sukcesu. Na to zaszczytne spotkanie zaproszenie otrzymał Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie. Możemy być usatysfakcjonowani, że społeczność gminy Rybno z dużym zaangażowaniem włącza się w różnoraką aktywność fizyczną i w związku z tym pragnę z głębi serca podziękować wszystkim – UG. Rybno, placówkom oświatowym, stowarzyszeniom, sołectwom, służbom mundurowym , rodzicom, uczniom za aktywne włączanie się w akcje kulturalno – sportowe.

Pamiętajmy, że istotnym wyzwaniem każdego z nas powinno być wykształcenie trwałych nawyków do całościowej troski o własną sprawność, witalność i zdrowie oraz kondycję fizyczną i psychiczną.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję.

Ze sportowym pozdrowieniem!
Hanna Bem – kierownik OSiR Rybno.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka