www.gminarybno.pl

Drukuj

Półkolonie w szkole w Rybnie

Opublikowano 2017-08-08 07:59:12. Artykuł wyświetlono: 1407 razy.

W piątek, 4 sierpnia dobiegły końca dwutygodniowe półkolonie „Aktywne Wakacje” dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie. Organizatorami półkolonii była Rada Sołecka oraz Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie.

Program półkolonii był bardzo atrakcyjny. Półkoloniści uczestniczyli w warsztatach kulinarnych, tanecznych, rzeźbiarskich, zajęciach terenowych, sportowych, rekreacyjnych na świeżym powietrzu. Oprócz tych zajęć czekało na nich również wiele wyjazdów: do Parku Linowego w Lubawie, Wioski Garncarskiej w Kamionce, Górzna na warsztaty mydlarskie oraz Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, a także dwukrotny wyjazd na basen do Mławy.

Ostatniego dnia podczas pikniku nad jeziorem w obecności gości: Wójta Gminy Rybno Tomasza Węgrzynowskiego, Sekretarza Gminy Jolanty Jedryckiej, sołtysa Henryka Wiśniewskiego oraz pani Dyrektor Bożeny Dobrzyńskiej dokonaliśmy podsumowania dwóch minionych tygodni półkolonii, podczas którego dzieci wypowiadały się na temat tego, która z atrakcji podobała im się najbardziej. Cieszymy się, że uczestnicy i ich rodzice byli zadowoleni zarówno z oferty programowej, jak i sposobu jej realizacji.

Kierownik półkolonii dziękuje za dofinansowanie półkolonii: Urzędowi Gminy, Radzie Sołeckiej, Radzie Rodziców oraz firmie Digoo Arti Karol Draśpa www.dzialdowo.dlawas.info, który ufundował dla każdego uczestnika półkolonii czapkę z daszkiem. Czapki chroniły głowy półkolonistów każdego dnia.

Jednakże wszystko co dobre szybko się kończy...  Do zobaczenia za rok! A lato wciąż trwa :)

Kierownik półkolonii
Katarzyna Karbowska
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka