Polskie Dni Spirometrii - podziękowania

Opublikowano 2015-09-22 09:48:19. Artykuł wyświetlono: 2554 razy.

W dniu 17 września 2015 r. w Ośrodku Zdrowia w Rybnie odbyła się akcja „Polskie Dni Spirometrii” pod patronatem Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Choroby Alergiczne i POCHP promująca wczesną diagnostykę chorób płuc, astmy i POCHP.

Podczas akcji wykonano badania spirometryczne dla 26 pacjentów. Wszystkie osoby uzyskały fachową poradę pielęgniarską. Pacjenci z wynikiem spirometrii na pograniczu i odchyleniem od normy trafiły na konsultację lekarską.

Serdecznie podziękowania za przeprowadzenie akcji dla:
- Pani Aliny Witkowskiej-Tatarek – specjalisty chorób wewnętrznych,
- Pani Alicji Gerlach – pielęgniarki środowiskowo - rodzinnej,
- Pani Urszuli Zawadzkiej – pielęgniarki środowiska nauczania i wychowania,
- Uczniów Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej - Curie w Rybnie:
Mileny Szulwic i Dawida Kłosowskiego za pomoc przy sprawnym przeprowadzeniu akcji;
Patrycji Chała, Weroniki Dobrackiej, Dawida Kłosowskiego, Zuzanny Knozowskiej , Izabeli Leśniewskiej, Wiktorii Ludwikowskiej, Julii Meller, Julii Szałkowskiej , Milenie Szulwic za wykonanie plakatów.

Organizator:
Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rybnie