www.gminarybno.pl

Drukuj

Premiera Oficjalnej Piosenki Gminy Rybno

Opublikowano 2018-06-21 13:05:47. Artykuł wyświetlono: 1163 razy.

Już 3 lipca (wtorek) 2018 roku odbędzie się premiera oficjalnej piosenki Gminy Rybno nagranej przez zespół Transtime! To właśnie ten utwór otworzy tegoroczne Dni Rybna! W pierwszy wtorek lipca zachęcamy do obserwowania strony Serwis informacyjny – Syla, Gminy Rybno oraz fan page zespołu Transtime.

Oficjalni Partnerzy Projektu: Gmina Rybno, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Żabiny
- „Żabianka”, Eurostyl Rybno - Łukasz Witkowski, Zakład Usług Leśnych - Jan Rozentalski, TRUX-BUD - Piotr Truszczyński, raDRUK - Radosław Wasielewski, Sklep Delikato - Paweł Tanasiewicz, „Pyszczek i Syla” Sp. z o.o. - Piotr Zabłotny, Serwis informacyjny – Syla - Sylwester Kasprowicz.
Podziękowania: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie - Hanna Bem, Centrum Kultury-Biblioteka w Rybnie - Jarosław Rolkowski, GSZS Delfin Rybno - Radosław Wasielewski, Crazy Runners Team Rybno - Paweł Kaczmarski, Biegam U KOLESI - Jacek Prokop, Grupa „W Rękach Młodych”.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka