Przedstawienie teatralne w Rumianie

Opublikowano 2017-04-26 09:26:57. Artykuł wyświetlono: 2107 razy.

W niedzielę, 23 kwietnia o godz. 15.00 w Rumianie, przed publicznością, która szczelnie wypełniła salę OSP, rodzice uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego wystawili sztukę teatralną pt. "Kopciuszek".

Przedstawienie, które wyreżyserowała nauczycielka p. Karolina Januszewska, wywołało wśród widzów wiele emocji i zostało nagrodzone gromkimi brawami. Role zostały odegrane profesjonalnie, aktorzy zadbali również o wspaniałe charakteryzacje i kostiumy, a choreografia wywołała wiele spontanicznych aplauzów.

W poniedziałek "Kopciuszka" mogli obejrzeć najmłodsi mieszkańcy Gminy Rybno- dzieci z oddziałów przedszkolnych, dla których odbyło się specjalne przedstawienie na "bis".

- Gratulujemy pani reżyser, wykonawcom, wszystkim, którzy przygotowywali scenografię, muzykę i nagłośnienie. I czekamy na następne spektakle.
Wystąpili: Ewa Dobracka Zawada, Elżbieta Rozentalska, Agnieszka Preus, Monika Perowicz, Agnieszka Prochal, Barbara Chyrzyńska, Edyta Uzarska, Mariola Dombrowska, Iwona Pełszyńska, Anna Rucińska, Remigiusz Zawada, Piotr Kamiński, Piotr Chyrzyński, Janusz Pełszyński i Paweł Kuczyński.