www.gminarybno.pl

Drukuj

Przedszkolaki z Rybna najlepsze w powiecie

Opublikowano 2011-12-08 11:30:02. Artykuł wyświetlono: 1857 razy.

W Mikołajki (6 grudnia 2011 r.) w hali sportowej przy Zespole Szkół Zawodowych w Iłowie odbyły się I Sportowe Igrzyska Przedszkolaków Powiatu Działdowskiego pod hasłem "Bo wszystkie dzieci nasze są".

W rywalizacji uczestniczyły reprezentacje czternastu placówek przedszkolnych z terenu Powiatu Działdowskiego, w tym dwunastosobowy zespół złożony z dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych działających przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie. Młodzi sportowcy rywalizowali w siedmiu konkurencjach: bieg na 10 m  z przekazaniem pałeczki, slalom między znacznikami, wyścig w workach, skok w dal, bieg przez płotki, rzut woreczkiem do pojemnika, wyścig z obręczą hula-hop.

W klasyfikacji końcowej reprezentacja oddziałów przedszkolnych przy SP w Rybnie zajęła pierwsze miejsce w powiecie działdowskim. W skład drużyny weszli: Kościjańczuk Oliwia, Tomaszewska Marta, Wysocka Julia, Pilanc Daria, Kwiatkowska Amelia, Lelińska Karolina, Sztejka Filip, Sztejka Wojciech, Napiórkowski Artur, Michalski Jan, Kreński Szymon, Dąbrowski Jakub. Opiekunem drużyny była Pani Katarzyna Karbowska.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka