www.gminarybno.pl

Drukuj

Rodzinne Dni Sportu

Opublikowano 2018-05-30 11:40:03. Artykuł wyświetlono: 2005 razy.

Przedszkole w Rybnie zorganizowało dwa spotkania w ramach obchodów Dni Rodziny.

Pierwszym spotkaniem był piknik w lesie, który odbył się 25 maja 2018 r. Chętne rodziny przedszkolaków zebrały się przy przedszkolu, aby wspólnie przejść do pobliskiego lasu, gdzie czekał na nich leśniczy z pomocami edukacyjnymi. W lesie zorganizowaliśmy bieg rekreacyjny poprzedzony rozgrzewką, spacer wyznaczoną ścieżką oraz poczęstunek - owoce i warzywa.

Drugie spotkanie odbyło się 28 maja 2018 r.Był to XII Rodzinny Turniej Sportowy pod hasłem "Sprawni i zdrowi". Turniej oficjalnie otworzył Wójt Gminy Rybno pan Tomasz Węgrzynowski. Przedstawiciele Rady Rodziców poprowadzili taneczne zabawy integracyjne. Nauczycielki przedszkola przeprowadziły konkurencje sportowe. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal, a wszystkie rodziny - dyplom uczestnictwa w zawodach. Po zmaganiach sportowych dzieci mogły pobawić się w basenie z kulami wodnymi, na zjeżdżalni i w basenie z piłeczkami.

Dyrektor przedszkola składa serdeczne podziękowanie szczególnie Radzie Rodziców, nauczycielom, leśniczemu z Nadleśnictwa Lidzbark, panu Mariuszowi Sękowskiemu, kierownikowi OSiRu, pani Hannie Bem, pielęgniarce, pani Urszuli Zawadzkiej, firmie "Pyszczek i Syla" oraz rodzinom przedszkolaków uczestniczącym w zorganizowanych imprezach.

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka