Rumian: Szkoła otrzymała środki ochrony

Opublikowano 2020-05-07 08:05:09. Artykuł wyświetlono: 1088 razy.

W dniu 06.05.2020r. do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Rumianie zostały dostarczone środki ochrony osobistej – maseczki, rękawiczki, a także płyn do dezynfekcji powierzchni przez 4 Warmińsko – Mazurską Brygadę WOT z Olsztyna.

Instytut Badawczo – Szkoleniowy z Olsztyna przekazał placówce 10 000 sztuk rękawiczek ochronnych i 3 000 maseczek jednorazowych. Natomiast Caritas Diecezji Ełckiej, Polmos Żyrardów, Warmińsko – Mazurski Związek Pracodawców Prywatnych w Olsztynie, Michelin Polska S.A. Olsztyn, 4 Warmińsko – Mazurska Brygada WOT z Olsztyna przekazała 20 litrów płynu dezynfekującego.

W obecnej sytuacji, kiedy musimy chronić się przed nieznanym zagrożeniem, jakim jest koronawirus, uzyskane wsparcie jest bardzo cenne i pomocne w pracy placówki.

Dyrektor Szkoły składa serdeczne podziękowania wszystkim instytucjom, które zaangażowały się w przeprowadzenie cennej inicjatywy. Wszystkim zaangażowanym życzę radości i satysfakcji z podejmowanych przedsięwzięć, mających na celu wsparcie i pomoc drugiemu człowiekowi.

Autor: Hanna Kirchhof