www.gminarybno.pl

Drukuj

SP Rybno: Dzień Babci i Dziadka

Opublikowano 2015-01-27 13:24:38. Artykuł wyświetlono: 1609 razy.

W dniu 16 stycznia w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie odbył się koncert „Babciu i Dziadku śpiewamy dla Was” przygotowany przez uczniów klas I - III, na który przybyło 200 gości.

Stuosobowy chór zaprezentował kolędy, piosenki o tematyce zimowej oraz z podziękowaniami i życzeniami dla babć i dziadków. Dzieci śpiewały również solo i pokazywały układy taneczne. Wszystkie utwory wywołały zachwyt i wzruszenie, a wnuczęta zostały nagradzone gromkimi brawami. Po koncercie dyrektor szkoły Bożena Dobrzyńska podziękowała babciom i dziadkom za tak liczne przybycie i podkreśliła ich ważność w życiu. Następnie zaproszeni goście po otrzymaniu upominków spędzili czas ze swoimi wnuczętami przy poczęstunku przygotowanym przez mamy.

Tekst i fot.: Szkoła Podstawowa w Rybnie
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka