www.gminarybno.pl

Drukuj

Spotkanie opłatkowe seniorów

Opublikowano 2015-12-21 12:51:02. Artykuł wyświetlono: 1455 razy.

W czwartek, 17 grudnia o godz. 18:00 w restauracji „Jezioranka” odbyło się spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia – Seniorów z Gminy Rybno.

W uroczystości udział wziął także Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, który życzył wszystkim uczestnikom spotkania zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia, a także szczęśliwego nowego roku. Wójt podkreślił, że cieszy go aktywność seniorów, którzy często spotykają się, organizują wycieczki lub nawzajem uczą się od siebie rękodzieła. Koordynatorką spotkania była przewodnicząca stowarzyszenia – Danuta Zdunek. Seniorzy podczas uroczystości składali sobie nawzajem życzenia oraz podzielili się opłatkiem.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka