www.gminarybno.pl

Drukuj

Stypendia za osiągnięcia w nauce

Opublikowano 2019-03-26 10:25:25. Artykuł wyświetlono: 775 razy.

20 marca podczas VI sesji Rady Gminy Rybno 54 uczniów naszych szkół otrzymało z rąk Wójta Gminy Rybno stypendia za osiągnięcia naukowe.

Gratulacje uczniom i rodzicom złożyła również p. Sylwia Jaskulska- Członek Zarządu Województwa Warmińsko- Mazurskiego.

Wykaz osób, którym Wójt Gminy Rybno przyznał stypendium naukowe za I półrocze roku szkolnego 2018/2019

1. Adamowicz Julia- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
2. Ankiewicz Oliwia- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach
3. Chała Patrycja- Szkoła Branżowa I stopnia w Rybnie
4. Cichorska Izabela- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu
5. Ciechowicz Laura- Szkoła Branżowa I stopnia w Rybnie
6. Ciżewska Oliwia- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
7. Czubkowska Karolina- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
8. Dąbrowska Julia- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu
9. Geszczyńska Karolina- Liceum Ogólnokształcące im. Bpa Jana Chrapka w Rybnie
10. Grosz Roksana- Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach
11. Janicka Izabela- Liceum Ogólnokształcące im. Bpa Jana Chrapka w Rybnie
12. Januszewska Malwina- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
13. Jarzynka Dominika- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
14. Kamińska Zuzanna- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
15. Karbowska Agata- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
16. Karbowska Karolina- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
17. Komorowska Natalia- Liceum Ogólnokształcące im. Bpa Jana Chrapka w Rybnie
18. Kościjańczuk Oliwia- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
19. Kowalewski Kacper- Liceum Ogólnokształcące im. Bpa Jana Chrapka w Rybnie
20. Krajewska Marianna- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
21. Kruszyński Gabriel- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
22. Labicki Kacper- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
23. Lelińska Karolina- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
24. Leśniewski Miłosz- Liceum Ogólnokształcące im. Bpa Jana Chrapka w Rybnie
25. Lewicka Julita- Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach
26. Liberacka Zuzanna- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
27. Ługowska Dominika- Szkoła Branżowa I stopnia w Rybnie
28. Maciejewski Mikołaj- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
29. Orzechowska Anna- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
30. Osmańska Maja- Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach
31. Rosik Dorota- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
32. Rozentalska Anna- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
33. Rozentalska Marta- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
34. Rucińska Kamila- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
35. Rucińska Weronika- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
36. Sieński Jakub- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
37. Skakuj Milena- Szkoła Branżowa I stopnia w Rybnie
38. Sobieraj Kamil- Liceum Ogólnokształcące im. Bpa Jana Chrapka w Rybnie
39. Staszyńska Iwona- Liceum Ogólnokształcące im. Bpa Jana Chrapka w Rybnie
40. Szostek Wiktoria- Szkoła Branżowa I stopnia w Rybnie
41. Szumilak Agata- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
42. Tara Jakub- Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Rybnie
43. Tatarek Antonina- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
44. Truszczyńska Karolina- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
45. Truszczyński Rafał- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
46. Uzarska Paulina- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
47. Wieczorek Alicja- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
48. Wiergowski Jakub- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
49. Wiergowski Karol- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
50. Wilbrandt Oskar- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
51. Zabłotna Zuzanna- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu w Rybnie
52. Zawadzka Aleksandra- Liceum Ogólnokształcące im. Bpa Jana Chrapka w Rybnie
53. Zdrojewski Krystian- Szkoła Branżowa I stopnia w Rybnie
54. Zdunek Szymon- Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach
 




 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka