Szkolenia w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej

Opublikowano 2017-01-03 11:57:44. Artykuł wyświetlono: 1291 razy.

Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska informuje, że w związku z planowanym ogłoszeniem konkursów i naborem wniosków o przyznanie pomocy na wdrażanie operacji przez Podmioty inne niż LGD w ramach LSR 2014-2020 realizowanej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, przygotowany został cykl szkoleń, który będzie realizowany w poszczególnych gminach z terenu LGD Ziemia Lubawska.

Szkolenie skierowane jest do osób zainteresowanych działaniami polegającymi na:

1. Tworzeniu nowych podmiotów gospodarczych
  2. Rozwoju istniejących podmiotów gospodarczych i podnoszeniu kompetencji osób biorących udział w tworzeniu i rozwijaniu podmiotów gospodarczych
  3. Wsparciu współpracy między podmiotami prowadzącymi działalność gospodarczą (inkubatory przetwórstwa lokalnego)
  4. Rozbudowa i poprawa standardu infrastruktury turystycznej, kulturowej lub rekreacyjnej oraz poprawa estetyki miejscowości na obszarze LGD.

ZAŁĄCZNIKI: