www.gminarybno.pl

Drukuj

Termin zgłaszania uwag do koncepcji dróg minie 20 września

Opublikowano 2019-09-18 12:22:51. Artykuł wyświetlono: 529 razy.

Urząd Gminy Rybno prosi o składanie wniosków i uwag do koncepcji „Budowy drogi nr 1 relacji ul. Lubawska – ul. Sportowa, drogi nr 2 relacji droga nr 1 – ul. Wyzwolenia, drogi nr 3 relacji droga nr 1 – szkoła podstawowa, drogi nr 4 relacji droga nr 1 – ul. Świerkowa w Rybnie” na piśmie w sekretariacie Urzędu lub za pomocą poczty elektronicznej na email: rybno@gminarybno.pl.

Bardzo proszę o zapoznanie się zainteresowanych z załączoną koncepcją zagospodarowania terenu. Ostateczny terminie wnoszenia uwag upływa 20.09.2019 r. Uwagi zostaną przekazane projektantowi.

Proszę zainteresowanych o pomoc w celu wypracowania jak najlepszego wariantu dokumentacji.

ZAŁĄCZNIKI:
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka