www.gminarybno.pl

Drukuj

Żabiny: Mikołajkowe spotkanie seniorów

Opublikowano 2021-12-20 08:22:54. Artykuł wyświetlono: 660 razy.

W czwartek, 16 grudnia 2021r. o godz. 14:00 w Lokalnym Centrum Aktywności Społecznej w Żabinach odbyło się Mikołajkowe Integracyjne Spotkanie Seniorów.

Uroczystość rozpoczęła się od krótkiego przedstawienia teatralnego – mini jasełek, które obecnym na sali seniorom pokazali podopieczni Dariusz Weidera – Koordynatora LCAS w Żabinach. Dzieci od dwóch lat uczęszczają na zajęcia w LCAS organizowane. Później przyszedł czas na życzenia od Dyrektor GOPS-u w Rybnie – Doroty Zielińskiej, która życzyła seniorom spokojnych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia. Także podczas uroczystości Mikołaj rozdał dzieciom słodkie upominki a następnie wszyscy wspólnie kolędowali i miło spędzili czas przy kawie i ciastku.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst