www.gminarybno.pl

Drukuj

Tomasz Bielecki został radnym Rady Gminy Rybno

Opublikowano 2017-05-22 08:54:47. Artykuł wyświetlono: 633 razy.

Podczas XXXVIII Sesji Rady Gminy Rybno ślubowanie złożył Tomasz Bielecki, który 23 kwietnia w wyborach uzupełniających został wybrany do Rady Gminy Rybno z okręgu nr 1 Rumian, Naguszewo, Groszki.

- „Wierny konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polski ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców – tak mi dopomóż Bóg” – po tych słowach Tomasz Bielecki dnia 16 maja oficjalnie został radnym Rady Gminy Rybno. Tomasz Bielecki został powołany do Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska oraz Komisji Zdrowia, Kultury, Oświaty, Bezpieczeństwa i Spraw Socjalnych.

Podczas ostatniej sesji, Radni Gminy Rybno pożegnali Piotra Rydel, który 18 stycznia zrezygnował z funkcji radnego. W imieniu rady najlepsze życzenia byłemu radnemu składał Przewodniczący Rady Gminy Rybno – Andrzej Kornacki oraz Radny Gminy Rybno – Piotr Kamiński.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka